Denizbank Hayvan Kredisi Veriyor mu? 2023 Faiz Oranları

Denizbank Hayvan Kredisi Veriyor mu? 2023 Faiz Oranları Ne Kadar?

Denizbank Hayvan Kredisi Veriyor mu? 2023 Faiz Oranları Ne Kadar?

Denizbank 2023 yılı itibariyle hayvan kredisi veriyor. Faiz oranları kredi ve ödeme seçeneklerinize göre %1.59 ila %3.75 arasında değişiklik göstermektedir.

Denizbank Hayvan Kredisi Detayları 2023

Denizbank hayvancılık için kredi verirken farklı ihtiyaçları da göz ardı etmemiş. Yatırım yapmak sadece süt veya besi hayvanı almak demek değil. Büyükbaşların barınacağı alanların da masrafları vardır ki bazen bu satın alınan ineklerden daha fazlaya mal olabilmektedir.

Mevcut tesisiniz varsa da işletmenizi büyütmek, içerisinde yer alan malzemeleri yenilemek için de Denizbank hayvan kredisi veriyor. Süt sağım sistemleri, soğutma tankı ve diğer araç gereçler için Denizbank 60 ay vade ile kredi imkânı sunuyor. Tabii, bütün malzemelerin parasını vermiyor. Proforma fatura tutarının %75’i yani 4/3 oranında veriyor. 100 binlik liralık bir maliyetiniz varsa 75.000 TL krediyi 60 ay vade ile alabilirsiniz.

Denizbank Süt Hayvan Alım Kredisi Veriyor mu?
Denizbank Süt Hayvan Alım Kredisi Veriyor mu?

Denizbank Süt Hayvan Alım Kredisi Veriyor mu?

Evet, Denizbank süt üretimi yapmak için damızlık süt sığırı alımına kredi veriyor. Bu hayvan kredisi seçeneğinde de yine proforma fatura miktarının %75’ine 5 yıl vadeli kredi alabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri içerisinde sadece aylık düzenli ödeme bulunmuyor. Süt satımı sonrasında parayı tahsil süreniz uzunsa 6 ay veya 12 ayda 1 ödemeli hayvan kredisi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Denizbank Besi Hayvan Alım Kredisi Veriyor mu?

Denizbank süt veya besi olarak ayrım yapmadan 2023 senesinde de kredi veriyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yine alınabilecek kredi tutarı faturanın 4/3 oranını karşılıyor. 1-3-6-12 aylık ödeme imkânı da veriyor.

iLGiNiZi ÇeKeBiLiR  Kredi Borcu 1 Ay Ödenmezse Ne Olur? Krediyi 1 Ay Geriden Ödemek ya da Ertelemek

Denizbank Koyun Kredisi Veriyor mu?

Denizbank hayvan kredileri içerisinde koyun yani küçükbaş ile ilgili bir detay bulunmuyor. Genelde büyükbaş hayvanlar için veriyor. Yine de Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 0 800 arayarak koyun kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank Hayvan Kredisi Faiz Oranları 2021 Ne Kadar Oldu?
Denizbank Hayvan Kredisi Faiz Oranları 2023 Ne Kadar Oldu?

Denizbank Hayvan Kredisi Faiz Oranları 2023 Ne Kadar Oldu?

Denizbank ve diğer bankalarda hayvan kredisi faiz oranları 2023 yılında salgın nedeniyle yükseldi. Faiz oranları %1.59 – %3.75 arasında değişmektedir.

Faiz oranlarındaki değişiklik; kredi tutarı, kredi puanınız, ödeme şekliniz gibi birçok farklı nedene bağlıdır. Ayda 1 düzenli ödeyen ile 6 ayda bir ödeme yapacak kişilerin hayvan kredisi faiz oranları bir olmayacaktır.

Hayvan kredisi faiz hesaplama için, Denizbank ana sitesinde herhangi bir araç bulunmuyor. Bireysel, konut ve diğer krediler için hesaplama yapabilirsiniz. Faizler her geçen zaman değişiliklik gösterebilmektedir. En net bilgiyi almak için bizzat banka şubesine gitmeniz avatanjlı olacaktır. Başka bir arkadaşınızın almış olduğu kredi faiz oranı ile kendinizinkini bir tutmayın. Sizin ödeme seçenekleriniz daha makulse, banka için riskli gurupta değilseniz, çektiğiniz kredi miktarı da başkasına oranla düşükse siz daha düşük faizli hayvan kredisi çekme şansına sahip olabilirsiniz.

Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri içinde;
Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri

Denizbank Tarımsal Yatırım Kredileri içinde;

  1. Traktör ve tarımsal ekipman kredisi,
  2. Arazi alım kredisi,
  3. Sera Yapım ve modernizasyon kredisi,
  4. Meyve Tesis Kredisi,
  5. Hayvancılık kredileri,
  6. Damla Sulama Kredisi,
  7. İyi tarım uygulamaları kredisi gibi farklı seçenekler yer almaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Denizbank 2023 Yılında Hayvan Kredisi Veriyor mu?

Evet, 2023 yılında da hayvan kredisi veriyor. Damızlık süt sığırı veya besi alımı için 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank Koyun Kredisi Veriyor mu 2023?

Denizbank hayvancılık kredileri içerisinde koyun kredisi veriyor diye bir detay bulunmuyor. 0850 222 0 800 müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

iLGiNiZi ÇeKeBiLiR  Kara Listeye Kredi Veren Bankalar 2023? Ne zaman silinir?

Denizbank Hayvan Kredisi Faiz Oranları 2023?

Faiz oranları birçok bankada eskiye göre yüksek. Denizbank’ta da %1.59 – %3.75 aralığında kredi şartlarına göre oranlar değişmektedir.

YORUMLAR YAZ