Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? Gelmeden Kullanmak

Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? 2023

Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? 2023

Kredi kartı başvurunuzu; Denizbank, Akbank, Vakıfbank, Ziraat, Garanti üzerinden yaptınız. Teslim süresi genelde 10-15 gündür. Onaylanan kart gelmeden kullanmak da mümkündür. Hangi banka kaç gün içerisinde kartınızı adresinize gönderiyor, kredi kartım adresime gelmeden nasıl kullanırım? Sorularınıza yanıt bulacaksınız.

Onaylanan Kredi Kartım Kaç Günde Adresime Gelir?

Kredi kartı kullanma ihtiyacı her geçen gün artıyor. Onaylanan başvurular sonrası kartın teslim süresi 3 ila 15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Her bankanın kart gönderim süresi değişebilir. Kredi kartı teslim süresinin gecikme nedenleri bankaya da bağlı olabilir teslim edecek olan kuryeye de…

Kredi kartının adresinize geleceği süre onay sürecine göre değişir. Eğer, gerekli başvurular olumlu sonuçlandıysa ve başvuruda bulunduğunuz bankadan onay için kısa mesaj geldiyse kartınız için basım süreci başlamış demektir. Kartınız 7-10 gün içerisinde çıkar ve 15 iş günü içinde adresine gelir ve teslim alırsınız.

Denizbank Kredi Kartı Hangi Kurye ile Ne Zaman Teslim Edilir?
Denizbank Kredi Kartı Hangi Kurye ile Ne Zaman Teslim Edilir?

Denizbank Kredi Kartı Hangi Kurye ile Ne Zaman Teslim Edilir?

Denizbank kredi kartı başvurusu sonrasında onay mesajı aldıysanız kartınız birkaç gün içinde basılır ve 3-15 gün içerisinde teslim edilir. Denizbank Aktif Kurye ve Kuryenet firmaları ile çalışmaktadır. Denizbank kredi kartım nerede? Merak ediyorsanız kuryenet kargo takip adresine gönderi takip kodunu girerek takip edebilirsiniz. İnternetten değil, Denizbank anlaşmalı kuryeleri telefon ile müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız 444 9393 ve 0850 222 9393 numaraları arayabilirsiniz.

iLGiNiZi ÇeKeBiLiR  Kredi Çekmek için Kaç Ay Sigortalı Olmak Lazım?

Denizbank hesap ya da kredi kartım gelmedi veya kuryenet kargoya teslim edilmemiş, ne yapmalıyım? O zaman ikinci kargo servisi olan Aktif kurye, yani AGT firması üzerinden kontrollerinizi yapın. Denizbank anlaşmalı Aktif kurye telefon numarası 0850 480 76 77 üzerinden de kredi kartım nerede sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Kullanıma Nasıl Açılır?

Denizbank bonus kredi kartını kullanıma açmak için şifre almanız gerekiyor. Kartınız elinize ulaştıktan sonra SIFRE boşluk kredi kartınızın son 4 numarasını 3280’e kısa mesaj olarak göndermelisiniz.

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? Hangi Kurye ile Anlaşmalı?
Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? Hangi Kurye ile Anlaşmalı?

Garanti Kredi Kartı Teslim Süresi Kaç Gün? Hangi Kurye ile Anlaşmalı?

Garanti bankasının bonus kredi kartına başvurunuz onaylandıysa ve SMS aldıysanız kısa süre içinde basılır ve 3 gün ila 2 hafta içerisinde size teslim edilir. Banka kartı anlaşmalı olduğu kuryeye teslim ettikten sonra adresinize varış süresi ortalama 3 ila 5 iş günü arasında değişmektedir.

Garanti Bonus kredi kartları kuryenet ile adrese teslim edilir. Garanti kartım nerede sorusu için Kuryenet Kargo takip linkinden veya 444 9393 ve 0850 222 9393 numaralarından iletişime geçerek kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı hemen çıkar mı gibi sorular da sıkça geliyor. Lakin, onay alır almaz yanda bir makine, basın gönderin gibi bir süreç değildir. O yüzden basım ve teslim süresi için 10-15 gün arası beklemelisiniz. (Kredi kartı başvurusu neden olumsuz sonuçlanır)

Garanti Bonus Kredi Kartı Nasıl Açılır?

Garanti Bonus kredi kartını kullanıma açmak için birden fazla kartlar için TERCIH yazarak 3340’a kısa mesaj göndermeniz gerekiyor. 1 adet Paracard kullanıma açacaksanız AÇIK boşluk kredi veya banka kartınızın son 6 numarasını 3340’a gönderin.

ziraat kredi kart teslim suresi
Ziraat Bankası Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gönderilir? Anlaşmalı Olduğu Kurye

Ziraat Bankası Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gönderilir?

Ziraat bankası üzerinden yaptığınız kredi kartı başvurunuz kabul edildiyse 10 günde bulunduğunuz şubeye teslim edilir. Adrese ise gelmesi gönderimden sonra 15 günü bulabilmektedir. Bankkart Combo; kredi kartı ve banka kartını tek bir noktada buluşturduğu için Ziraat’in en popüler kartları arasında yerini almayı başardı.

iLGiNiZi ÇeKeBiLiR  Kredi Kartı Aidatı Geri Alma 2023 E-devletten İade

Ziraat Hangi Kurye ile Çalışıyor?

Kredi kartı dağıtımı için anlaşmalı şirket genelde kuryenet firmasıdır. Ziraat de hem banka kartı hem kredi kartını bu kargo şirketi ile gönderir. Ziraat kartım nerede? İçin linke tıklayabilirsiniz ya da 444 9393 ve 0850 222 9393 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. Kartınız dağıtımı yapacak kurye firmasını teslim edilmiştir mesajını aldıktan 3-5 iş günü içinde kartını teslim edilir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Ne Zaman Gelir? Anlaşmalı Kurye
Halkbank Paraf Kredi Kartı Ne Zaman Gelir? Anlaşmalı Kurye

Halkbank Paraf Kredi Kartı Ne Zaman Gelir? Anlaşmalı Kurye

Halkbank kredi kartı teslim süresi 7-14 gün arasındadır. Onaylanıp kuryeye verildikten sonra bir aksilik olmazsa 3 iş günü içerisinde gelir. Halkbank da Kuryenet ile anlaşmalıdır. İsterseniz online isterseniz 444 9393 telefon ile görüşerek kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Evime Ne Zaman Gelir? Hangi Kurye ile Gönderiliyor?
Vakıfbank Kredi Kartı Evime Ne Zaman Gelir? Hangi Kurye ile Gönderiliyor?

Vakıfbank Kredi Kartı Evime Ne Zaman Gelir? Hangi Kurye ile Gönderiliyor?

Vakıfbank kredi kartının evinize teslim süresi 10 ila 15 iş günü arasında değişmektedir. Vakıfbank Worldcard yeni kartım nerede? Sorusunun yanıtı da Kuryenet olacaktır. 444 9393 numarası ile bağlantı sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard Kredi Kartını Kullanıma Açma

Vakıfbank kartınızı aktif hale getirmek için kısa mesaj ile ACIK boşluk kartın son 6 hanesini yazarak 5724’e göndermeniz yeterli.

İş Bankası Banka ve Kredi Kaç Günde Gelir?

İş bankası banka ve kredi kartı teslim süresi basım sonrası 3 ila 10 iş günü arasındadır. Kargodaki yoğunluklar, anlaşmalı oldukları kuryeye göre durum farklılık gösterebilir.

Kredi Kartı Gelmeden Kullanma Yollarını Biliyor musunuz?

Kredi kartı başvuru yaptınız ve onay da verildi. Ama siz kart gelmeden kullanma ihtiyacı duydunuz. Bunun için sizlere pratik bir yoldan bahsedeceğiz. Öncelikle bunun için kartınızın bilgilerine ihtiyacınız var. Adrese gelmeyen kredi kartını kullanmak için; Yapı kredi, Denizbank, Vakıfbank, Halkbank, Ziraat, Garanti Bankasını arayarak internet bankacılığı bilgilerinizi almanız gerekiyor.

iLGiNiZi ÇeKeBiLiR  Kredi Kartı Başvurusu Neden Olumsuz Sonuçlanır 2023?

Tabii, kredi size teslim edilmeden önce kartınızın arka yüzündeki 3 haneli güvenlik kodunu bilemezsiniz. Bu yüzden onay almış ama adresinize teslim edilmemiş kredini kartınızı kullanmak için sanal kart oluşturmanız gerekiyor.

Sanal kart ile ana kart arasında bir fark yoktur. İstediğiniz gibi limit belirleyebilir, taksitli ya da nakit alışveriş yapabilirsiniz. Fiziksel kartınız olmadığı için kredi kartı gelmeden bankamatikten nakit avans için kullanma yani para çekme şansına sahip değilsiniz.

Papara Kart Bir Kredi Kartı mıdır? Yaş Sınırı Var mı?

Papara kart kredi kartı mıdır yoksa banka kartı mı? Hangi bankaya bağlı olarak çalışmaktadır? Mastercard mı yoksa Visa alt yapısını mı kullanıyor? Lite ve Black Papara Card nedir, ne işe yarar? 18 yaş altı papara kart alabilir mi? Papara kart yaş sınırı var mı? Papara Kart

İlgili İçerik

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Kartı Elime Ne Zaman Ulaşır?

Kredi kartı teslim süresi bankalara göre değişir. Bazı bankalar 1-2 hafta içinde bazıları ise 10-15 gün içerisinde adresinize gönderir. Şubeden teslim alırsanız daha kısa sürede ulaşır.

Kredi Kartı gelmeden kullanma mümkün mü?

Kredi kartı adresinize teslim edilmediyse de kullanma şansınız var. İnternet ve mobil bankacılık üzerinden sanal kart oluşturarak onaylanan ama evinize gelmeyen kartı kullanabilirsiniz.

YORUMLAR YAZ